CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Mysłowic i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:10 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy kompetentne usługi agrarne oraz dysponujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie przetwarzane roboty oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w granicach frachtu postaci albo rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi względnie rzeczy na pole innego kraju ewentualnie importowanie zza granicy do Polski.
91794
Ogłoszeń
102
Miast
4033
Użytkowników
917
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.