Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  TWISTO - zgarnij 50 zł za rejestrację i 50 zł za polecenie

December 2, 2022 22:12 - Praca - Mysłowice
50.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Nowa akcja z możliwością zgarnięcia kasy od października 2019r do 19 grudnia!
Bez zamawiania karty, bez wysyłania skanów dokumentów, za samą rejestrację!
Firma Twisto rozpoczęła kampanię reklamową swojej aplikacji - płaci 50 zł za zarejestrowanie się z polecenia + 50 zł dla osoby polecającej! W przypadku Twisto 50 zł do wydania dostaniecie od razu po rejestracji i zweryfikowaniu się! Co więcej - NIC nie musicie doładowywać, wpłacać itd. tak jak w przypadku np. Revolut’a!
NIE TRZEBA WYSYŁAĆ TEŻ ŻADNEGO ZDJĘCIA DOWODU !!! - co jest ogromnym atutem i plusem potwierdzającym bezpieczeństwo! Weryfikacja konta trwa zazwyczaj ok. 48h w dni robocze. Ponadto dla osób, które polecą największą ilość znajomych w miesiącu, do wygrania są atrakcyjne nagrody - iPhone X, zegarek Apple lub wypożyczenie Tesli na 3 miesiące! To tylko taki bonus dla najlepszych osób, bo oprócz w/w każdy może zgarnąć pewne 5 dych za polecenie - bez limitu poleconych!
Czym jest Twisto? I czy jest bezpieczne?
Tak! To firma, która oficjalnie współpracuje z ING - jednym z największych banków w Polsce! Dlatego to największy dowód na rzetelność, bezpieczeństwo i gwarancję legalności tej aplikacji.
https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr /402913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-
imoje-oraz-twisto - oto link do oficjalnej strony ING i ich artykułu!
Twisto to firma, która udziela bezpłatnego limitu na zakupy, który możecie wykorzystać, bądź nie. Otrzymujecie do 45 dni limitu - tzn. robicie zakupy online w wybranym sklepie i macie aż 45 dni na przetestowanie zakupów i dopiero wtedy płacicie. Nie musicie jednak z niego korzystać, ale możecie. Ale co najlepsze - zarabiacie 50 zł za polecanie znajomym aplikacji! A gdy polecicie aplikację kilku znajomym, to tak naprawdę zakupy możecie mieć za darmo, bo opłacicie je punktami za polecenie :)

Aby otrzymać 50 zł na konto rejestracja musi nastąpić z polecenia, czyli trzeba kliknąć w ten link:
https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=ANNAG91

Naprawdę warto skorzystać, zarejestrować się i polecić chociażby członkom rodziny - wszyscy z Was zgarną dodatkową kasę na zakupy, a potem jeśli się nie spodoba - możecie bez żadnej konsekwencji zrezygnować. Otrzymaną premią po otrzymaniu karty można płacić w każdym sklepie online lub fizycznym.
Ale to nie wszystko - niedługo pojawi się opcja CashBacku i po zrobieniu zakupów w jakimś sklepie, Twisto zawsze będzie zwracało od 1% do 5% kwoty zakupów w punktach, więc naprawdę fajna sprawa, warto kartę mieć i oszczędzać dzięki temu :) Taka opcja jest już w Czechach i wprowadzają to samo u nas w Polsce.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.