Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Asystent ds. administracyjnych - stacjonarna osoba z orzeczeniem w Modlnicy OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 24, 2021 05:33 - Dam pracę - Modlnica
2775.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Branża nowoczesnych technologii, dynamiczny rozwój projektów biznesowych. Nasz Klient zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania do zarządzania relacjami z klientem. Szukają osoby do pracy na stanowisko :

Asystent ds. administracyjnych - praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Modlnicy k/Krakowa

Kluczowym zadaniem w każdej firmie jest budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami i pracownikami. Świeżość w biznesie przekłada się na kreatywność ludzi budujących zespół. Lubisz pracę z dokumentami? Chcesz pracować w firmie nagradzanej za liczne sukcesy w branży hardware? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Podstawowe obowiązki:
• przygotowywanie umów dla Klientów,
• archiwizacja dokumentów,
• wprowadzanie i aktualizowanie danych,
• udział w akcjach marketingowych,
• profesjonalna obsługa według standardów obowiązujących w firmie.

Wymagania:
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
• komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne,
• otwartość na nowe wyzwania,
• terminowość, pracowitość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie: 2775-3062 brutto plus premia uznaniowa,
• praca w godzinach 08:30-15:30.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.