Test osobowości - PERSO.IN

November 30, 2022 06:10 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN® umożliwia poznać różnice indywidualne. Wypełnienie testu umożliwia wygenerowanie opisu osobowości osoby badanej. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w funkcjonowaniu prywatnym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk pomaga dokonywać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które składa się ze 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach postaw w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenia, stosunku do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Kompletny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Można też umówienia się z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, jak cię podbudowywać, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko stosowanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.