TWISTO - zgarnij 50 zł za rejestrację i 50 zł za polecenie! OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2022 12:51 - Dam pracę - Mysłowice
50.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Firma Twisto płaci 50 zł za zarejestrowanie się z polecenia + 50 zł dla osoby polecającej! Bez zamawiania karty, bez wysyłania skanów dokumentów, za samą rejestrację! W przypadku Twisto 50 zł do wydania dostaniecie od razu po rejestracji i zweryfikowaniu się! Co więcej – NIC nie musicie doładowywać, wpłacać itd. NIE TRZEBA WYSYŁAĆ TEŻ ŻADNEGO ZDJĘCIA DOWODU - co jest ogromnym atutem i plusem potwierdzającym bezpieczeństwo! Weryfikacja konta (przez wykonanie przelewu z konta na kwotę 1 zł, która jest zwracana na drugi dzień) trwa zazwyczaj ok. 48h w dni robocze.

Czym jest Twisto? I czy jest bezpieczne? Tak! To firma, która oficjalnie współpracuje z ING – jednym z największych banków w Polsce! Dlatego to największy dowód na rzetelność, bezpieczeństwo i gwarancję legalności tej aplikacji.
https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/402913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-imoje-oraz-twisto - to link do oficjalnej strony ING i ich artykułu.
Twisto to firma, która udziela bezpłatnego limitu na zakupy, który możecie wykorzystać, bądź nie. Otrzymujecie do 45 dni limitu – tzn. robicie zakupy online w wybranym sklepie i macie aż 45 dni na przetestowanie zakupów i dopiero wtedy płacicie. Nie musicie jednak z niego korzystać, ale możecie. Ale co najlepsze – zarabiacie 50 zł za polecanie znajomym aplikacji! Im więcej polecających zarejestruje się z waszego linku promocyjnego, tym więcej punktów/złotówek trafia na wasze konto Twisto :)

Aby otrzymać 50 zł na konto rejestracja musi nastąpić z polecenia, czyli trzeba kliknąć w ten link:
https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=ANNAG91

Naprawdę warto skorzystać, zarejestrować się i polecić chociażby członkom rodziny – wszyscy z Was zgarną dodatkową kasę na zakupy, a potem jeśli się nie spodoba – możecie bez żadnej konsekwencji zrezygnować. Otrzymaną premią po otrzymaniu karty można płacić w każdym sklepie online lub fizycznym. Ale to nie wszystko – niedługo pojawi się opcja CashBacku i po zrobieniu zakupów w jakimś sklepie, Twisto zawsze będzie zwracało od 1% do 5% kwoty zakupów w punktach, więc naprawdę fajna sprawa, warto kartę mieć i oszczędzać dzięki temu :) Taka opcja jest już w Czechach i wprowadzają to samo u nas w Polsce.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.