Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Zimowe czamki męski kupisz w sklepie Supersklep!

October 7, 2022 19:06 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
SuperSklep to sklep internetowy oferujący wyłącznie ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, Converse, Dragon, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, przez co będą w stanie zachwycić też wyrafinowanych. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Sklep internetowy separuje się na 5 głównych działów symbolizujących 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla lifestyle związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych sklepów internetowych powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej wymagających interesantów. Każda z sekcji kusi bogatym asortymentem akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z asortymentem sklepu nieco bliżej!

*kwota orientacyjna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.